ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΑΥΛΙΩΝ

13 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019

Rock Under The Clock Festival: 1000mods, The Dragons, Woodtales, Cosmonuts, Northwaves [Χανιά @ Θέατρο Ανατολικής Τάφρου]

20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019

Voivod [Θεσσαλονίκη @ Eightball] [ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΕΔΩ]

21 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019

Voivod, Sacral Rage, Stereo Animal [Αθήνα @ Temple] [ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΕΔΩ]

22 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019

Midnight [Αθήνα @ Temple]

9ο Φεστιβάλ Βρύσης Τυρνάβου: (Pre-Fest) Jumberingas [ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΕΔΩ]

23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019

9ο Φεστιβάλ Βρύσης Τυρνάβου: Γιάννης Αγγελάκας,Dirty Fuse, Krotalias, Dury Dava, Diffusion [ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΕΔΩ]

24 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019

9ο Φεστιβάλ Βρύσης Τυρνάβου: Χειμερινοί Κολυμβητές, ΛΕΞ, Λευκή Συμφωνία, Monovine, Mind Repression [ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΕΔΩ]

27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019

Prophets Of Rage [Αθήνα @ Γήπεδο Tae Kwon Do]

29 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019

Ziria Music Festival: The Burger Project, Στίχοιμα, Anser x Eversor, Κακό Συναπάντημα, Dury Dava, Damirah, Lip Forensics, Djane Freedu [Τρίκαλα Κορινθίας @ Χιονοδρομικό Κέντρο Ζήρειας]

30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019

Ziria Music Festival: Nightstalker, The Last Drive, Balothizer, Λάμδα, Empty Frame, Made By Grey, Σείριος Σαββαΐδης, Venus Volcanism, Strawberry Pills, Anatolian Weapons [Τρίκαλα Κορινθίας @ Χιονοδρομικό Κέντρο Ζήρειας]

31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019

Ziria Music Festival: Planet Of Zeus, Θραξ Πανκς, Babo Koro, The Screaming Fly, Supersoul, Third Eye Bizarre, Kooba Tercu, Δημήτρης Φραγκούλης, Atomic Love [Τρίκαλα Κορινθίας @ Χιονοδρομικό Κέντρο Ζήρειας]

4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Soen [Θεσσαλονίκη @ Principal Club Theater]

5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Soen, Wheel [Αθήνα @ Gagarin 205]

Off The Hook Festival: Ocean Wisdom, RNS, Complex, Bloody Hawk, Social Waste, Snowgoons, Blabbermouf, Iratus, M-Dot, Ζωγράφος X Wise, Ραμμένος Άσσος, Lobo Amarillo [Αθήνα @ Τεχνόπολη] [ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΕΔΩ]

6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Off The Hook Festival: Λεξ, Lady Leshurr, R.A. The Rugged Man, Τζαμάλ, Μικρός Κλέφτης, Tsaki (Joker / Two-Face), Sadomas, Billy Sio, Vlospa, MI55T, Mr. Emor [Αθήνα @ Τεχνόπολη] [ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΕΔΩ]

7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Let’s Rock Festival: Gus G, SiXforNinE, Illusory, Vonavibe, Cellar Stone [Οινόφυτα @ Ανοιχτό Δημοτικό Θέατρο]

12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

The Sisters Of Mercy [Θεσσαλονίκη @ Fix Factory of Sound]

13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

The Sisters Of Mercy [Αθήνα @ Gazi Music Hall]

While She Sleeps [Αθήνα @ Gagarin 205]

Archive [Αθήνα @ Ηρώδειο]

Rock Aid Festival: Αλέξανδρος & Αστικά Καβούκια, Tapeworm Electric, Grey River & The Smoky Mountain [Αθήνα @ Δημοτικό Κηποθέατρο Νίκαιας]

14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Ihsahn [Αθήνα @ Fuzz Club]

While She Sleeps [Θεσσαλονίκη @ Eightball]

Archive [Θεσσαλονίκη @ Principal Club Theater]

What A Catch Music Fest: Alien Within, Epithet Of Mine, Blossom Death, Peace In Denial [Αθήνα @ AN Club] [ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΕΔΩ]

17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Stomp [Αθήνα @ Θέατρο Βράχων Μελίνα Μερκούρη]

18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Stomp [Αθήνα @ Θέατρο Βράχων Μελίνα Μερκούρη]

Classic Rock 3 [Αθήνα @ Ηρώδειο]

19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Florence And The Machine [Αθήνα @ Ηρώδειο]

Ξανά 1999: Κ. Βήτα, Δραμαμίνη, Στάθης Δρογώσης, Μελίνα Κανά, Δημήτρης Κόψης, Κορίνα Λεγάκη, Θοδωρής Μαυρογιώργης, Γιάννης Παπαγεωργίου, Μαρία Παπαγεωργίου, Απόστολος Ρίζος, Ελένη Τσαλιγοπούλου, Μανώλης Φάμελλος, Katerine Duska, Nalyssa Green
[Αθήνα @ Τεχνόπολη]

20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Orange Goblin [Θεσσαλονίκη @ Eightball]

Motorpsycho [Αθήνα @ Fuzz Club]

Primordial [Αθήνα @ Temple Athens]

Ομίχλη, Στράφι, The Antinormals [Αθήνα @ AN Club]

21 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Orange Goblin [Αθήνα @ Fuzz Club]

Florence And The Machine [Αθήνα @ Κλειστό Ολυμπιακό Στάδιο Γαλατσίου]

The Monochrome Set [Αθήνα @ AN Club]

The Boy, Σείριος Σαββαΐδης [Αθήνα @ Death Disco]

22 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Villagers Of Ioannina City [Αθήνα @ Θέατρο Βράχων Μελίνα Μερκούρη]

Florence & The Machine [Αθήνα @ Ηρώδειο]

24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Dimmu Borgir [Θεσσαλονίκη @ Principal Club Theater]

25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Dimmu Borgir [Αθήνα @ Piraeus Academy]

26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

The Murder Capital, The Screaming Fly, Church Of The Sea [Αθήνα @ Death Disco] [ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΕΔΩ]

The Fuzztones [Αθήνα @ Gagarin 205]

27 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Eros Ramazzotti [Αθήνα @ Γήπεδο Tae Kwon Do]

Mantar [Αθήνα @ Temple Athens]

Eric Clayton And The Nine, Doomocracy, Afterimage [Θεσσαλονίκη @ Eightball]

Street Mode Festival: Turbonegro, Ska-P, Dubioza Kolektiv, Che Sudaka, The Rumjacks, The Fuzztones, Pussy Riot, Gang Of Four, Moscow Death Brigade, Subcarpati, Satanic Surfers, Dwarves, Warrior Soul, Algiers, Soulside, Nova Twins, Oferta Especial [Θεσσαλονίκη @ Λιμάνι]

Eric Burdon & The Animals [Αθήνα @ Ηρώδειο]

Gang Of Four, Κραακ [Αθήνα @ Gagarin 205]

28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Demons Gate Festival: Eric Clayton And The Nine, Saturnus, Sorcerer, On Thorns I Lay, Doomocracy, Meden Agan [Αθήνα @ Κύτταρο]

Street Mode Festival: Turbonegro, Ska-P, Dubioza Kolektiv, Che Sudaka, The Rumjacks, The Fuzztones, Pussy Riot, Gang Of Four, Moscow Death Brigade, Subcarpati, Satanic Surfers, Dwarves, Warrior Soul, Algiers, Soulside, Nova Twins, Oferta Especial [Θεσσαλονίκη @ Λιμάνι]

Nebula, Kooba Tercu, Super Soul [Αθήνα @ Temple Athens]

S.O.T.O. [Αθήνα @ The Crow]

29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Street Mode Festival: Turbonegro, Ska-P, Dubioza Kolektiv, Che Sudaka, The Rumjacks, The Fuzztones, Pussy Riot, Gang Of Four, Moscow Death Brigade, Subcarpati, Satanic Surfers, Dwarves, Warrior Soul, Algiers, Soulside, Nova Twins, Oferta Especial [Θεσσαλονίκη @ Λιμάνι]